×

sieci i infrastruktura IT

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla instalatorów i serwisantów sieci IT. Pomożemy dobrać sprzęt, wycenimy i dostarczymy. Gwarantujemy również obsługę posprzedażową i serwis.

Sieci IT Sieci IT stanowią fundament współczesnego społeczeństwa i gospodarki, ponieważ umożliwiają natychmiastową komunikację oraz błyskawiczne przesyłanie nieograniczonej ilości danych. Sprawnie działająca sieć IT to wyzwanie. Jeśli jesteś instalatorem lub serwisantem sieci IT, w naszym sklepie znajdziesz kompleksowe wyposażenie dla budowy i obsługi sieci przewodowych, bezprzewodowych i światłowodowych, w tym między innymi: routery, swiche, ekspandery, repetery, szafy rack z wyposażeniem, okablowanie i akcesoria.

Instalacje światłowodowe Sieci światłowodowe to najszybciej rozwijająca się część branży IT w ostatnich latach. W naszym sklepie oferujemy kompleksowe wyposażenie dla budowy infrastruktury światłowodowej, w tym: kable światłowodowe, kable łatwego dostępu, przełącznice i mufy, patchocordy i pigtaile, adaptery złączy, media konwertery, wideo konwertery, moduły SFP, splittery optyczne, taśmy zaciskowa, tłumiki optyczne, szafy, rozdzielnice, tacki światłowodowe, spawarki światłowodowe.

Kable i przewody Współczesne sieci IT coraz częściej bazują na rozwiązaniach bezprzewodowych, mimo to kable i przewody stanowią nieodłączny element każdej sieci. U nas znajdziesz szeroki wybór przewodów i kabli teleinformatycznych i telekomunikacyjnych do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych od sprawdzonych producentów.

Akumulatory i UPS Zapewnienie ciągłości pracy całej sieci IT, jak i jej poszczególnych elementów i urządzeń, pozwala w pełni wykorzystać jej możliwości. Zastosowanie odpowiednich urządzeń pozwala na działanie systemu nawet w przypadku okresowego lub stałego braku zasilania sieciowego. Oferujemy szeroki wybór systemów zasilania awaryjnego UPS oraz akumulatorów dedykowanych do automatyki, alarmów, urządzeń przenośnych , monitoringu i innych.

Serwery Sieci IT to nie tylko przesyłanie, ale również gromadzenie danych. Ich bezpieczne przechowywanie jest poważnym wyzwaniem. Oferujemy wysokiej klasy stabilne i wydajne serwery, które, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, gwarantują bezpieczeństwo przesyłania i gromadzenia danych.

Wyposażenie instalatora Budowa i obsługa nowoczesnych sieci IT, a także systemów monitoringu, przeciwpożarowych i alarmowych, wymaga odpowiedniego sprzętu. W naszym sklepie znajdziesz niezawodne narzędzia i urządzenia od sprawdzonych producentów, takie jak zaciskarki modularne, konektorowe i koncentryczne, noże, ściągacze izolacji, mierniki i testery oraz spawarki światłowodowe i reflektometry.

PROJEKT & CMS: WWW.NETCODING.PL