×

systemy zabezpieczeń

Oferujemy szeroką gamę rozwiązań, dzięki którym kompleksowo zabezpieczysz swój dom lub firmę. Pomożemy zaprojektować system i doradzimy w wyborze odpowiedniego sprzętu.

Telewizja przemysłowa Systemy monitoringu AHD, HD-TVI, HD-CVI zapewnią skuteczną ochronę domów, firm, magazynów, sklepów, a także obiektów użyteczności publicznej. Nasi doradcy pomogą Ci zaprojektować system i dobrać sprzęt z naszej szerokiej oferty tak, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Kupisz u nas sprzęt najwyższej jakości, od sprawdzonych producentów, taki jak kamery przemysłowe kopułkowe i obrotowe, rejestratory, switche oraz wszelkie niezbędne akcesoria ? dyski twarde, okablowanie, zasilacze i uchwyty.

Kontrola dostępu Elektroniczny system kontroli dostępu zapewni regulowanie dostępu do budynku lub obiektu, bez udziału standardowych kluczy i zamków. Zwykle jego działanie opiera się na zaprogramowanych kartach zbliżeniowych i kodach dostępu, które współdziałają z kontrolerami dostępu montowanymi przy zamkach. Jest to przede wszystkim wygoda, ale również oszczędność, ponieważ znika konieczność zatrudniania pracowników do kontrolowania ruchu. W naszym sklepie oferujemy najnowocześniejsze, sprawdzone urządzenia renomowanych producentów, takie jak moduły sterujące, kontrolery, czytniki, wideomonitory, domofony i wiele innych.

Systemy pożarowe System przeciwpożarowy jest kluczowym elementem dla zapewnienia bezpieczeństwa ludzi i mienia w budynkach. Ma za zadanie jak najszybciej wykryć pożar, ograniczyć jego rozprzestrzenianie się oraz powiadomić ochronę, właściciela i odpowiednie służby. Na współczesne systemy przeciwpożarowe składają się centrale sterujące, czujki, sygnalizatory, ostrzegacze, urządzenia gaszące i oddymiające. W naszym sklepie oferujemy sprawdzone urządzenia renomowanych producentów, które gwarantują skuteczność i bezpieczeństwo.

System alarmowy Systemy alarmowe zapewniają bezpieczeństwo ludzi i mienia, informując o różnego rodzaju zagrożeniach. Sprawdzają się zarówno w obiektach użytkowych, jak i w prywatnych budynkach mieszkalnych. W naszym sklepie znajdziesz urządzenia takie jak czujniki, sygnalizatory wewnętrzne i zewnętrzne, sterowniki, centrale alarmowe, manipulatory i wiele innych, z których zbudujesz system alarmowy dokładnie taki, jakiego potrzebujesz.

Inteligentny budynek Inteligentne budynki to zintegrowane systemy zarządzania, które pozwalają za pomocą smartfona, tabletu czy specjalnego panelu zarządzać systemem alarmowym, systemem monitoringu, zabezpieczeniami przeciwpożarowymi, ale także oświetleniem, sprzętem AGD i RTV, ogrzewaniem, klimatyzacją i innymi urządzeniami z dowolnego miejsca. Zapewniają nie tylko wygodę, ale przede wszystkim bezpieczeństwo, zarówno w budynkach mieszkalnych jak i użytkowych. W naszym sklepie znajdziesz urządzenia do budowy poszczególnych systemów, jak i zintegrowania istniejących w całość.

Systemy termowizyjne Systemy termowizyjne służą do monitorowania temperatury ciała w czasie rzeczywistym i identyfikowania osób, które mają podwyższoną temperaturę. W dobie epidemii wirusa COVID-19 jest to coraz częściej stosowane narzędzie do zapewnienia bezpieczeństwa w miejscach, gdzie przebywa wiele osób, takich jak szpitale, urzędy, zakłady pracy, przedszkola i inne. U nas znajdziesz wysokiej klasy certyfikowane kamery termowizyjne, wraz z oprzyrządowaniem.

PROJEKT & CMS: WWW.NETCODING.PL